Archiwum 2020/2021

- Dyrektor Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie,

otrzymanie przez Pana Lucjana Miciuka, Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie od Pana Stanisława Stonia, Prezesa Szkolnego Związku Sportowego Miasta Lublin "Podziękowania" za nienaganną atmosferę kontaktów, życzliwość i otwartość w wspieraniu inicjatyw, przedsięwzięć i programów mających na celu upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży lubelskich szkół:

otrzymanie przez Pana Lucjana Miciuka, Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie od Pana Anthony Salcito Vice President, Worldwide Education Dyplomu uznania za otrzymanie członkostwa w "Certified Microsoft Innovative Educator":

otrzymanie przez Pana Lucjana Miciuka, Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie od Zespołu Microsoft dla Edukacji Certyfikatu za ukończenie szkolenia "Nowości w Microsoft Teams - część 2":

otrzymanie przez Pana Lucjana Miciuka, Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie od Zespołu Microsoft dla Edukacji Certyfikatu za ukończenie szkolenia "Niby tylko przeglądarka, a tyle może. Microsoft Edge w edukacji:

otrzymanie przez Pana Lucjana Miciuka, Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie od Akademii EDUKACJI "PERFEKT" Certyfikatu za udział w kampanii "Współczesne choroby cywilizacyjne" Świadomość wpływu i skutków na zdrowie w XXI wieku:

otrzymanie przez Pana Lucjana Miciuka, Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie od Zespołu Microsoft dla Edukacji Certyfikatu  za ukończenie szkolenia "Dlaczego warto korzystać z zainstalowanych wersji aplikacji pakietu Microsoft Office?:

Nawiązanie współpracy przez Pana Lucjana Miciuka, Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie z Panem Robertem Litwińskim Dziekanem, prof. dr hab. Wydziału Humanistycznego UMCS - otrzymanie powołania na członka Rady Pracodawców przy Wydziale Humanistycznym UMCS dla kierunku logopedia z audiologią:

otrzymanie przez Pana Lucjana Miciuka, Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie od Pani mgr inż. Anny Smolińskiej, Dyrektora Zespołu Szkół Energetycznych w Lublinie oraz od Pana  mgr Krzysztofa Starucha, Dyrektora Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli "Podziękowania" dla Szkoły Podstawowej nr 14 im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie za przygotowanie młodzieży do udziału w XVII Regionalnym Konkursie Informatycznym "Dzień Bezpiecznego Komputera" organizowanego w ramach Światowego Dnia Bezpiecznego Internetu:

otrzymanie przez Pana Lucjana Miciuka, Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie od Zespołu Microsoft dla Edukacji Certyfikatu  za ukończenie szkolenia "Zdalne wydarzenia szkolne:

otrzymanie przez Pana Lucjana Miciuka, Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie od Pani elżbiety Kwak, dyrektora ODKKO VULCAN, Zaświadczenia o ukończeniu 3 godzinnego instruktażu "Kontrola obowiązku rocznego przygotowania przedszkolnego, obowiązku szkolnego i obowiązku nauki.":

otrzymanie przez Pana Lucjana Miciuka, Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie od Pani Elżbiety Kwak, dyrektora ODKKO VULCAN, Zaświadczenia o ukończeniu 4 godzinnego instruktażu "Hurtownia Danych Oświatowych dla dyrektorów jednostek oświatowych.":

otrzymanie przez Zespół Szkół nr 12 w Lublinie od Pana  Radosława Markusiewicza, Prezesa Zarządu Lechaa Consulting Sp. z o.o. w Lublinie Certyfikatu uczestnictwa w projekcie grantowym pn. "Cyfrowy nauczyciel" realizowanym w roku szkolnym 2020/2021:

otrzymanie przez Pana Lucjana Miciuka, Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie od Pani Grażyny Zawadzak, dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli "KURSOR" w Lublinie, Zaświadczenia o ukończeniu 3 godzinnego szkolenia rady pedagogicznej online  "Prawa i obowiązki nauczycieli, odpowiedzialność karna i dyscyplinarna." zorganizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "KURSOR" w Lublinie:

otrzymanie przez Zespół Szkół nr 12 w Lublinie od Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Certyfikatu przeprowadzenia tygodnia ULGI za udział w organizowanej w maju 2021 r. Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej "Tydzień ulgi":

otrzymanie przez Pana Lucjana Miciuka, Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie od Pani Teresy Misiuk, Lubelskiego Kuratora Oświaty Podziękowania za uzyskanie znakomitych wyników w pracy zawodowej oraz wysokich osiągnięć uczniów w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2020/2021:

otrzymanie przez Pana Lucjana Miciuka, Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie od Pani Karoliny Felskiej i Krzysztofa Wasilewskiego oraz Nauczycieli Centrum Tańca Wasilewski-Felska Podziękowania za wsparcie, cierpliwość, wytrwałość, wspaniałą atmosferę i nieocenioną przychylność oraz niezmiennie dzielne dbanie o rozwój i bezpieczeństwo dzieci:

otrzymanie przez Pana Lucjana Miciuka, Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie od Dyrekcji Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie, Studenckiego Koła Naukowego ONKOMA przy Klinice Gastroenterologii Onkologicznej - Państwowego Instytutu Badawczego (SKN ONKOMA)  Podziękowania za zaangażowanie w realizację ogólnopolskiego programu profilaktyki czerniaka w edycji 2020/2021:

otrzymanie przez Zespół Szkół nr 12 w Lublinie od dr Krzysztofa Żuka, Prezydenta Miasta Lublin Dyplomu w uznaniu osiągnięć dydaktycznych w roku szkolnym 2020/2021:

otrzymanie przez Zespół Szkół nr 12 w Lublinie od dr Krzysztofa Żuka, Prezydenta Miasta Lublin Dyplomu w uznaniu osiągnięć w konkursach artystycznych w roku szkolnym 2020/2021:

otrzymanie przez Zespół Szkół nr 12 w Lublinie od Pana Macieja Dębskiego, Prezesa Fundacji "Dbam o Mój Zasięg" oraz Pani Magdaleny Bigaj wiceprezesa Fundacji "Dbam o Mój Zasięg" Certyfikatu za udział w projekcie "Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo", który wspiera  wdrażaniu nowych technologii i higieny cyfrowej w edukacji: