Archiwum 2019/2020

- Dyrektor Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie,

otrzymanie przez Pana Lucjana Miciuka, Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie od Pani Anny Boreńskiej, Prezesa Fundacji Rozwoju Świadomości Emocjonalnej "EMOCJA". Potwierdzenia Uczestnictwa w Konferencji "Coaching w edukacji" Inteligencja emocjonalna, jako kluczowa kompetencja człowieka:

otrzymanie przez Pana mgr Lucjana Miciuka, Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie od Pana Aleksandra Jaglarza, Właściciela Wydawnictwa WiR z Krakowa Podziękowania za wsparcie i postawę otwartości wobec organizacji szkoleń skierowanych do nauczycieli i logopedów w ramach II Spotkań z Edukacją w Lublinie:

otrzymanie przez Pana mgr Lucjana Miciuka, Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie od Pani Ewy Dumkiewicz-Sprawki, Dyrektora Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin Podziękowania dla całej społeczności szkolnej za włączenie się po raz kolejny w organizację Festiwalu Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie:

otrzymanie przez Zespół Szkół nr 12 w Lublinie od organizatora Igrzysk Dzieci 2019/2020  Sztafety 4x100m Dziewcząt Sport Lublin Dyplomu za zdobycie II miejsca w Igrzyskach Dzieci 2019/2020 Sztafety 4x1000m Dziewcząt:

otrzymanie przez Pana Lucjana Miciuka, Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie od Pana Przemysława Kluge, Dyrektora Ośrodka Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych "Zaświadczenia" o uczestnictwie w 4-ro godzinnym szkoleniu "Wychowanie w bliskości. Uczeń autystyczny w systemie edukacji":

otrzymanie przez Pana Lucjana Miciuka, Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie od Pani Anny Boreńskiej, Prezesa Fundacji Rozwoju Świadomości Emocjonalnej "EMOCJA"  "Potwierdzenia" uczestnictwa w konferencji "Coaching w edukacji. Inteligencja emocjonalna, jako kluczowa kompetencja człowieka":

otrzymanie przez Pana mgr Lucjana Miciuka, Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie od Pana dr Krzysztofa Żuka, Prezydenta Miasta Lublin Honorowego Patronatu nad IV Międzyszkolnym Konkursem Czytelniczym dla uczniów klas III Szkół podstawowych Miasta Lublin "Lubliniacy czytają książki, 80, rocznica wybuchu II wojny światowej" organizowanym przez Zespół Szkół nr 12 w Lublinie.

otrzymanie przez Pana Lucjana Miciuka, Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie od Pana Przemysława Kluge, Dyrektora Ośrodka Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych "Zaświadczenia" o uczestnictwie w 3-y godzinnym szkoleniu "Konflikty - jak je rozwiązywać, aby utrwalić dobre relacje i budować wspólnotę?:

otrzymanie przez Zespół Szkół nr 12 w Lublinie od Pana Sebastiana Beresteka, Wiceprezesa Klubu Sportowego Budowlani, Dyplomu za zdobycie I miejsca w Igrzyskach Dzieci 2019/2020 w Rugby Tag Dziewcząt:

- otrzymanie przez Szkołę Podstawową nr 14 im. Tadeusza Kościuszki wchodzącej w skład Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie od Pana Sebastiana Beresteka, Wiceprezesa Klubu Sportowego Budowlani, Dyplomu za zdobycie I miejsca w Igrzyskach Dzieci 2019/2020 w Rugby Tag Dziewcząt:

otrzymanie przez Zespół Szkół nr 12 w Lublinie od Pana Sebastiana Beresteka, Wiceprezesa Klubu Sportowego Budowlani, Dyplomu za zdobycie I miejsca w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 2019/2020 w Rugby Tag Dziewcząt:

otrzymanie przez Zespół Szkół nr 12 w Lublinie od Pana Sebastiana Beresteka, Wiceprezesa Klubu Sportowego Budowlani, Dyplomu za zdobycie I miejsca w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 2019/2020 w Rugby Tag Chłopców:

otrzymanie przez Zespół Szkół nr 12 w Lublinie od Pana Dariusza Piontkowskiego, Ministra Edukacji Narodowej, Dyplomu za udział w akcji "Szkoła pamięta":

otrzymanie przez Pana Lucjana Miciuka, Dyrektora Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie od Pana Sebastiana Beresteka, Wiceprezesa Klubu Sportowego Budowlani, Podziękowania za wspieranie rozwoju lubelskiego rugby:

otrzymanie przez Zespół Szkół nr 12 w Lublinie od Pana Macieja Budki, Dyrektora Lubelskiego Oddziału Okręgowego Krzyża Podziękowania za udział w akcji Gorączka Złota edycja 2018/2019w w wyniku której uzbierana została kwota 141,90 zł:

- otrzymanie przez Zespół Szkół nr 12 w Lublinie od Pana Dariusza Piontkowskiego, Ministra Edukacji Narodowej, Podziękowania za wspólne odśpiewanie "Mazurka Dąbrowskiego" w ramach akcji "Szkoła do hymnu":

otrzymanie przez Szkołę Podstawową nr 14 im. Tadeusza Kościuszki  wchodzącej w skład Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie od Pana mgr Macieja Powały-Niedźwieckiego, Prezesa  Lubelskiego Okręgowego Związku Rugby, Dyplomu za zajęcie I miejsca w kategorii: Klasy V w "Półfinałach Szkolnej Ligi Rugby Tag VII Halowych Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Rugby Tag":

otrzymanie przez Zespół Szkół nr 12 w Lublinie od Pana Zbigniewa Jagiełło, Prezesa  Zarządu PKO Banku Polskiego, Brązowej Odznaki za udział nauczycieli w Konkursie SKO dla szkół, w tym ponadprzeciętne działania w zakresie edukacji ekonomicznej oraz upowszechnianie praktycznych aspektów oszczędzania wśród uczniów w roku szkolnym 2018/2019:

otrzymanie przez Zespół Szkół nr 12 w Lublinie od Pana Mateusza Grabowskiego, głównego koordynatora akcji edukacyjnej "Karty Grabowskiego", Dyplomu uznania za aktywny udział w akcji edukacyjnej "IX Światowego Dnia Tabliczki mnożenia" z dnia 4 października 2019 r.: